Versenyek
A 2008/2009. évi tanulmányi és sportversenyek

Nyári sporteredmények

Radics Csaba (8. b): országos mini maraton (14 km) I. hely, budapesti 3000 m
I. hely , 1500 m II. hely, 800 m III. hely
Hankó Melinda (8.a): műugrás országos bajnokság 3 méterről III. hely
Ferencz Gábor (6.o.): csallóközi nagydíj nemzetközi birkózó verseny II. hely  (29kg)
Koroknay Martin (6.o.): úszó vegyes váltó csapat III. hely, országos versenyen 100                                                               mell VII. hely, 100 gyors XI. hely
Tóth Norbert (6.o.): Bp. bajnokság 2000 m kajak négyes III. hely, 4X500 m vált
III. hely, T-Mobil vízisport fesztivál csapat III. hely

Év vége :)
AKIKRE BÜSZKÉK VAGYUNK...


Nevelőtestületi dicséret
1. o. Réthy Benedek
2. a Keresztesi Anna
2. b Borhegyi Teodóra, Kovács Enikő,
Sza bó Viktória
3. a Nagy Dávid
3. b Gyöngyösi Anna, Márton Kata, Sovák    
Panna
4. a Pálfalvy Zoltán
4. b Markót Boglárka, Németh Róbert
5. o. Ferencz Gábor
6. o. Bognár Krisztián, Főző Dóra, Németh Luca Panna, Rácz-Nagy Judit, Tegzes
Fanni
7. a Mátrai Eszter, Mátrai Izabella, Nagy Nóra
7. b Kocsis Bertalan
8. o. Puskás Adriana

Az Év tanulója címet kapta
5. évfolyam Koroknay Martin
6. évfolyam Nagy Tímea
7. évfolyam Gulyás Krisztina
8. évfolyam Mátravölgyi Dorottya

Jó tanuló, jó sportoló címet kapta
I. korcsoport: Debreceni Kitti (5.o.)
II. korcsoport: Gulyás Krisztina (7.b)
III. korcsoport: Mátravölgyi Dorottya (8. o.)

Legjobb vizsgázó címet érdemelte

4. a Jónap Tibor—magyar
4. b Papp Zsófia—környezetismeret
5. o. Balla Viktória (német),
Nagy Krisztina (angol)
6. o. Tegzes Fanni—matematika
7. a Mátrai Izabella—történelem
7. b Sallai Viktória—biológia
8. o. Kaptás Réka—matematika

Kiemelkedő tanulmányi eredményért
1. o. Krivács Zsófia, Mikula Szabina, Moldvay Anna
2. a Scharfenberger Máté
2. b Borhegyi Teodóra, Kovács Enikő
3. a Majosházi Barbara, Szabó Liza
3. b Füleki Boglárka, Németh Patrik,
Réthy Mónika, Szűcs Mátyás
4. a Karvai György, Szász István
4. b Dina Tamás, Horváth Gergő, Kovács Jonatán, Mátravölgyi Zsófia, Papp Csongor
5. o. Balla Viktória, Márton Péter
6. o. Kárpáthy Áron
7. a Fekete Mercédesz, Réthy Ádám
7. b Kis Norbert
8. o.  Dallos Nóra, Kaptás Renáta
IV. évfolyam magyar feladatmegoldó versenyen I. helyezést ért el Szabó
Gergely (4. a) II. helyezést ért el Papp Csongor (4. b)

Sporteredmények

 

Április
AKIKRE BÜSZKÉK VAGYUNK...
Tanulmányi versenyek

ARANY DIPLOMA minősítést kapott ISKOLÁNK ÉNEKKARA a kerületi ÉNEKLŐ IFJÚSÁG HANGVERSENYEN
Felkészítő tanár: Wojtekovits Istvánné

KERÜLETI NÉPDALÉNEKLÉSI VERSENY: I. hely Marton Kitti, III. hely Réthy Mónika (3.b)
Felkészítő tanár: Wojtekovits Istvánné

KERÜLETI HELYESÍRÁSI VERSENY 4. osztály: VI. hely Németh Róbert, VIII. hely Papp Csongor (4.b)
Felkészítő tanár: Péterné Dóri Ibolya

EMLÉKLAPOT kapott iskolánk 7. o. csapata a kerületi Radnóti rajzpályázaton—Nagy Nóra, lakatos Roxána, Pfeiffer Mercédesz, Szabó Bettina, Szabó Richárd (7.a)
Felkészítő tanár: Hajdu Krisztina, Zsadányi Viktorné

KERÜLETI TÖRTÉNELEM VERSENYEN indult iskolánk két csapata: Rácz-Nagy Judit, Nagy Tímea, Tegzes Fanni, Némegh Luca, Szarandoglu Filipász, Bognár Kriszitán (6.o.)
Felkészítő tanár: Gotsák Andrea

KERÜLETI ANGOL ORSZÁGISMERETI VERSENY: VII. hely Nagy Nóra, Hankó Melinda (7.a), Nagy Károly, Puskás Adriana (8.o.)
Egyéni IV. hely Tegzes Fanni (6.évfolyamon)
VI. hely Paksi Krisztián (5.évfolyamon)
Felkészítő tanár: Nagyné Pilissy Katalin, Krivács Zsolt

Sporteredmények

ÖKÖLVÍVÁS III. hely (63 kg) Jegyernik László 8. o.—009. évi utánpótlás olimpia Hajdúszoboszló

BUDAPESTI ATLÉTIKA VERSENYEN X. hely: Majosházi Barbara, Dankó Emese (3.a), Kappel Vivien (4.b), Ladányi Dorottya (4.a), Debreceni Kitti,Hegedűs Henriett (5.o.)

KERÜLETI ATLÉTIKA VERSENY LÁNYOK 1. kcs. IV. hely: Sovák Panna (3.b), Ferencz Anikó, Borhegyi Teodóra, Radics Diana, Jurák Nikolett, Jász Réka (2.b)

2. kcs. I. hely: Majosházi Barbara (3.a), Dankó Emese  (3.a), Ladányi Dorottya (4.a), Kappel Vivien (4.b), Debreceni Kitti, Hegedűs Henriett (5.o.)
EGYÉNI I. hely: Majosházi Barbara
               II. hely: Debreceni Kitti

3.kcs. III. hely: Németh Luca, Pusztafi Viktória, Főző Dóra (6.o.), Réthy Eszter (5.o.), Gulyás Krisztina, Czire Csenge (7.b)
EGYÉNI I. hely Gulyás Krisztina

4.kcs. IV. hely: Sallai Viktória (7.b), Gyöngyösi Szabina, Pfeiffer Mercédesz (7.a), Dallos Nóra, Mátravölgyi Dorottya, Puskás Adriana (8.o.)

FIÚK 1. kcs. IV. hely: Rozs Máté, Scharferberger Máté, Farkas Bálint, Szalai Bódog, Soós Olivér (2.a), Molnár Gergő (2.b)

2.kcs. III. hely: Fodor Benedek (3. a), Király Zoltán (4.a), Pajor Dániel (3.b), Papp Csongor, Horváth Gergő, Kalapács Máté (4.b)

3. kcs. V. hely:Nagy Balázs, György Edvárd, Bubics Milán, Hatházi Dániel (6.o.), Koroknay Martin, Ferencz Gábor (5.o.)

4. kcs. V. hely: Barna József (7.a), Lukács Rolnad, Radics Csaba (7.b), Laczkó Alex, Jegyernik László, Gadanetz Attila (8.o.)
KERÜLETI ZSINÓRLABDA 3. kcs.
I. hely:Németh Luca, Gyöngyösi Emőke, Pusztafi Viktória (6.o.), Réthy Eszter, Rózsa Dzsenifer, Debreceni Kitti, Hegedűs Henriett (5.o.), Czire Csenge (7.b)

2. kcs. I. hely:Gondos Szabina, Réthy Mónika, Füleki Boglárka, Márton Kata,  Bozár Lilla, (3.b) Szabó Lisa, Steer Mirjam, Babai Bianka (3.a), Szabó Cintia (4.b),Urbán Nikolett (5.o.)

Orth György Emléktorna—LABDARÚGÁS I. hely: Bubics Milán, Kobolák Márkó (6.o.), Radics Csaba (7.b), Debreceni Balázs, Laskawy Tamás, Laczkó Alex, Nagy Károly, Boris Zsolt (8.o.)
III. hely: Karvai György, Jász István, Király Zoltán (4.a), Dina Tamás (4.b), Mócsai Balázs, Horváth József, Debreceni Kitti (5.o.), Szarandoglu Filipász (6.o.)

Március
AKIKRE BÜSZKÉK VAGYUNK...
Tanulmányi versenyek

Bendegúz Gyermek és Ifjúsági Akadémia 4. osztály nyelvÉSZ megyei fordulóján tanulmányi versenyen II. helyen végzett Németh Róbert (4.b)

XIII. ker. és az Ady Endre Gimnázium matematika feladatmegoldó versenyén
Dina Tamás (4.b) I. helyezést ért el

II. Rados Dezső budapesti hegedűversenyen ezüst díjat nyert
Réthy Eszter (5.o.)

KERÜLETI VERSMONDÓ VERSENY
évfolyamonkénti helyezései
IV. hely Ferencz Gábor (5.osztály)
V. hely Király Zsaklin (8. osztály)

KERÜLETI PRÓZAMONDÓ VERSENY
VII. hely Rózsa Dzsenifer (5.o.)

Angol ország ismereti 3 fordulós kerületi versenysorozaton bejutott a szóbeli döntőbe a 7.a o. csapata (Hankó Melinda, Nagy Nóra)

Országos szóló gyerektánc versenyen indult  első alkalommal Horvát József (5.o.)

Iskolai népdaléneklési verseny
I.   hely    Marton Kitti (3.b)
II.  hely   Réthy Mónika (3.b)
III. hely: Tusz Márk Dávid (3.b), Kovács Jonatán (4.b)

Sporteredmények

SAKK BUDAPESTI DIÁKOLIMPIA alsó tagozatos fiúk csapatverseny döntőjében III. hely: Fodor Benedek(3.a) Karvai György(4.a) Dina Tamás(4.b) Kovács Jonatán(4.b)

XIII. kerületi Diákolimpia
CSIVIT—csupa izom vidám torna
versenyen II. hely: Majosházi Barbara (3.a), Mátravölgyi Zsófia, Papp Zsófia, Gál Erika, Szabó Cintia, Kappel Vivien(4.b), Debreceni Kitti  (5.o.)
III. hely: Szűcs Mátyás, Németh Patrik Noel, Kiss Anna,(3.b) Jónap Borbála (2.b), Kovács Jonatán, Horváth Gergely (4.b)  Dankó Emese, Babai Bianka (3.a), Gyöngyösi Anna (3.b)

XIII. ker. Diákolimpia mezei futóverseny csapateredményei: 1. kcs. lány IV. hely, fiú III. hely, 3. kcs. lány VI. hely, 4. kcs. lány III. hely, fiú IV. hely

Egyéni eredmény: Radics Csaba (7.b) II. hely 3km-en, Szalai Bódog (2.a) III. hely 1 km-en

Utánpótlás labdarúgás U9-es csapata győztes lett a váci tornán, tagja Szalai Bódog (2.a) valamint az U8-as csapat is győztes lett, tagjai: Farkas Bálint, Májer Péter, Garai Levente (2.a)
A LEGJOBB VASAS JÁTÉKOS
Farkas Bálint (2.a) lett.

Február
AKIKRE BÜSZKÉK VAGYUNK...
Tanulmányi versenyek

Ilyen még nem volt!!!

Zrínyi Ilona/Gordiusz matematika verseny
Budapest II. körzeti fordulóján a 4. osztályosok között csapatban
I. helyezést ért el Kovács Jonatán, Németh Róbert, Papp Csongor 4. b osztályos tanulók
Egyéniben V. hely Kovács Jonatán V. hely Németh Róbert X. hely Papp Csongor

Felkészítő tanáruk: Csiki László, aki átvehette a „Tanítványai sikeres felkészítéséért” oklevelet

Iskolánk 4 tanulója: Kiss Anna Panni, Nagy Károly, Puskás Adriana (8.o.) és Nagy Nóra (7. a ) sikeres angol írásbeli nyelvvizsgát tett.

Ez az egyetlen nyelvvizsga, melyet 14 éven aluli tanulók tehetnek, a Pitman „gyerek nyelvvizsgájának” is nevezik ( City&Guilds Yesol)A vizsga sajátossága, hogy a 120 perc alatt megírt dolgozatokat (melyek tartalmaznak nyelvtani, szövegértési, hallás utáni értési, fogalmazási feladatokat) Londonban javítják, s ott állítják ki az okleveleket. A sikeres vizsga sok gimnáziumban előnyt jelent a felvételiknél.
Felkészítő tanár : Nagyné Pilissy Katalin

Kerületi német versmondó verseny
II. hely Mátravölgyi Zsófia (4.b) 3-4. o
I. hely Bognár Krisztián (6.o.) 5-6. o.

Újpesti Művészeti Hetek - Népdaléneklés
II. hely Réthy Mónika, Marton Kitti (3.b) Szabó Liza (3.a)

Kerületi Simonyi Zsigmond helyesírási verseny
5. osztály III. hely Balla Viktória (5.o.)
8. osztály III. hely Mátravölgyi Dorottya (8.o.)

Kerületi versmondó verseny
V. hely Németh Patrik Noel (3.b)

ISKOLAI VERSENYEK

Angol versmondó versenyen
II. helyezést ért el Tegzes Fanni (6. o.)

Prózamondó verseny 1-2. évfolyam
I. hely Hornek Ádám (2.a)
II. hely Réthy Benedek (1.o.)
III. hely Ferenczy Réka (1.o.)

Prózamondó verseny 3-4. évfolyam
I. hely Németh Patrik Noel (3.b)
II. hely Dina Tamás Pál (4.b)
III. hely Smiló Ádám (4.b)

Sporteredmények

Mészáros Ferenc Emléktorna Vác labdarúgás 2001-es korosztály
I. helyezett: Farkas Bálint, Májer Péter (2.a)
, Garai Levente (1.o.)

Mészáros Ferenc Emléktorna Vác labdarúgás 2000-es korosztály
II. helyezett: Szalai Bódog (2.a)

Európa Bajnokság KEMPO
Juráncsik Patrik 3X I. hely
Barna József I. hely és II. hely (7. a)

II. Dunaszerdahely Kupán Barna József 2x I. hely és egy II. hely, Juráncsik Patrik 2x I. hely

Magyar Bajnokság karate
II. hely Rozs Máté,
III. hely Scharfenberger Máté (2.a)

Angyalföldi Diákolimpia úszás
Egyéni: 3. korcsoport Koroknay Martin mell I. hely, pillangó I. hely, Nagy Balázs gyors II. hely, pillangó II. hely
Váltó—pillangó I. hely Koroknay Martin, Beaumonte Steele (5.o.), György Edvárd, Nagy Balázs (6.o.)

Kerületi játékos sportversenyen II. hely
Papp Zsófi, Kappel Vivien, Mátravölgyi Zsófia, Ladányi Dorottya, Szabó Cintia, Hegedűs Henrietta, Debreceni Kitti, Karvai György, Haig Márk, Papp Csongor, Horváth Gergő, Király Zoltán, Pálfalvi Zoltán, Szász István (4-5. osztály)

Január
AKIKRE BÜSZKÉK VAGYUNK...
Tanulmányi versenyek

Az Újpesti Gyermek és Ifjúsági Ház szervezésében Mátyás királlyal hét határon c. versenyenen:
III. hely:
Cseri Bálint, Dina Tamás, Markót Boglárka, Papp Csongor
IV. hely: Horváth Gergő, Kalapács Máté Mátravölgyi Zsófia, Németh Róbert
V. hely: Kopányi Szabolcs, Kovács Jonatán, Németh Niké, Papp Zsófia

Kerületi angol versmondó verseny
5. évfolyamon I. hely: Paksi Krisztián (5.o.), VI. hely: Ferencz Gábor (5.o.)
6. évfolyamon II. hely: Németh Luca Panna (6.o.)

Az Újpesti Gyermek- és Ifjúsági Ház által rendezett népdaléneklési versenyen
   I. hely: Réthy Eszter (5.o.)
III. hely: Mátrai Eszter, Mátrai Izabella (7.a)

Kerületi szépolvasó verseny
5-6. évfolyamon V. hely: Rácz-Nagy Judit (6.o.)
7-8. évfolyamon XII. hely:Király Zsaklin (8.o.)

Alsós iskolai versmondó verseny
1-2. osztály I. hely: Majer Péter (2.a), II. hely: Neset Luca  (1.o.), III. hely: Szabó Viktória (2.b)
3-4. osztály I. hely: Németh Patrik (3.b), II. hely: Markót Boglárka (4.b), III. hely: Németh Niké (4.b)

Angol iskolai versmondó verseny
I. hely Kovács Jonatán(4.b), II. hely Karvai György (4.a), III. hely Horváth Gergely (4.b)
I. hely Ferencz Gábor,II. hely Paksi Krisztián, III. hely Réthy Eszter
I. hely Németh Luca Panna, II. hely Tegzes Fanni, III. hely Pusztafi Viktória, Rácz-Nagy Judit és Nagy Tímea
7-8. osztály: I. hely Mátrai Eszter, II. hely Mátrai Izabella és Pfeiffer Mercédesz (7.a), III. hely Gaján Beáta és Gulyás Krisztina (7.b)

Sporteredmények

TORNA  kerületi diákolimpia csapatverseny
III. hely: Réthy Mónika (3.b), Kappel Vivien, Gál Erika, Mátravölgyi Zsófia, Szabó Cintia (4.b), Debreceni Kitti (5.o.) 

EÖTVÖS KUPAteremlabdarúgó torna
1. korcsoport I. hely: Garai Levente, Gyurica Gergő, Réthy Benedek (1.o.)Horváth Gábriel, Mayer Péter, Nemes Krisztián, Szalay Bódog, Farkas Bálint, Rozs Máté, Soós Olivér (2.a), Dósa Krisztián (2.b), Mátrai Zsolt (3.a)

2. korcsoport III. hely: Horváth Kristóf, Éliás Attila, Fodor Benedek (3.a), Jónap Tibor (4.a), Kalapács Máté, Papp Csongor (4.b)

TEMPO KUPA  teremlabdarúgó torna   
I.hely: Réthy Benedek, Garai Levente (1.o.), Mayer Péter, Nemes Krisztián, Szalay Bódog, Farkas Bálint, Rozs Máté, Soós Olivér (2.a), Dósa Krisztián (2.b), Mátrai Zsolt (3.a)

SAKK diákolimpia kerületi csapatversenyek eredményei
Alsós fiúk-  I. hely: Fodor Benedek (3.a), Karvai György (4.a), Kovács Jonatán (4.b)
III. hely: Budavári Márton, Nagy Dávid, Schwartz Balázs (3.a)
Alsós lányok-  III. hely: Babai Bianka (3.b), Mátravölgyi Zsófia, Markót Boglárka (4.b)

Felsős fiúk– II. hely: Bognár Krisztián, Kárpáthy Áron, Kökény László (6.o.), Kocsis Bertalan (7.b)
Felsős lányok– II. hely: Debreceni Kitti (5.o.), Mátrai Eszter és Izabella (7. a)

Iskolai asztalitenisz-bajnokság
I.    hely: Dudás Bálint (6.o.)
II.  hely: Bognár Krisztián (6.o.)
III. hely: Kökény László (6.o.)

 

December
AKIKRE BÜSZKÉK VAGYUNK...
SPORTEREDMÉNYEK

Kerületi floorball 3.korcsoport leány:
II. hely
Főző Dóra, Gyöngyösi Emőke, Nagy Tímea, Rácz-Nagy Judit, Sólyom Alexandra, Tegzes Fanni (6.o), Czire Csenge, Gulyás Krisztina (7.b)

Országos labdarúgóverseny 2. Főnix Kupa Vasas SC U9-es korosztály
III. hely Farkas bálint, Szalay Bódog (2.a)

Iskolai sakkbajnokság


Super csoport (igazolt versenyzők és felsősök)
I-II. hely Kocsis Bertalan (7.b) és Karvai György (4.a)
III. hely Fodor Benedek (3.a)

Felsős lányok
I-II. hely Mátrai Eszter (7.a)
III. hely Nagy Tímea (6.o)

Alsós lányok
I. hely Babai Bianka (3.a)
II. hely Jász Réka (2.b)

Alsós fiúk (A csoport)
I. hely Nagy Dávid (3.a)
II. hely
Debreczeni Zoltán (2.b)
III. -IV. hely
Farkas Bálint (2.b) Schwartz Balázs (3.a)

Alsós fiúk (B csoport)
I. hely Kiss Dávid (2.a)
II. hely
Decker Borisz (3.b)
III. hely
Pongor Péter (3.b)

November
AKIKRE BÜSZKÉK VAGYUNK...
TANULMÁNYI VERSENYEK

Bólyai Matematika Csapatverseny Észak-pesti fordulóján 3. évfolyamon
I. helyen végzett a „Teknőcök” csapata: Guljajev Bálint, Márton Kata, Németh Patrik, Szűcs Mátyás AZ ORSZÁGOS DÖNTŐBE tovább jutottak, ahol a XVIII. helyen végeztek.

V. helyen végzett a  „Szalamandrák” csapata: Bozár Lilla, Füleki Boglárka, Marton Kitti, Sovák Panna 3. b osztályos tanulók

X. helyen végzett a 4. évfolyamon az „Arany négyes”: Dina Tamás, Németh Róbert, Kovács Jonatán, Papp Csongor

Kerületi Népdaléneklési Versenyen
Arany minősítést kapott és tovább jutott a budapesti versenyre Réthy Eszter 5. osztályos tanuló

Ezüst minősítést kapott Mátrai Eszter, Mátrai Izabella és Pfeifer Mercédesz 7. a osztályos tanulók

Az Újpesti Gyermek és Ifjúsági Ház által indított Mátyás királlyal héthatáron c. versenyen középdöntőbe jutott a 4.b osztály 3 csapata

Kerületi Teller Ede emlékversenyen fizika tantárgyból II. helyen végzett Puskás Adriana és Kiss Anna Panni 8. osztályos tanulóink

SPORTEREDMÉNYEK

 KERÜLETI „JÓ TANULÓ, JÓ SPORTOLÓ”
kitűntetésben részesült  iskolánk 5. osztályos tanulója, FERENC GÁBOR, melyet dr. Tóth József polgármester úrtól vehetett át.

ÚSZÁS
4X50 méteres váltó versenyen gyorsúszásban
II. hely: Réthy Ádám, Viniczai Máté (7.a), Pitrik Attila, Radics Csaba (7.b)
Pillangó 50 méteren Pitrik Attila    IV. hely
Viniczai Máté  V. hely

MŰUGRÁS
3 méterről országos versenyen
III. hely Hankó Melinda (7.a)

BIRKÓZÁS
Berta Kupa 29 kg-ban
I. hely Ferencz Gábor (5.o.) valamint az  Országos Magyar Bajnokságon III. helyen végzett

WADO-KAI KARATE KATA utánpótlás versenyen
II. helyen végzett Rozs Máté 2.a osztályos tanuló

KEMPO KUPÁN -55 kg-ban két I. helyet szerzett
Barna József (7.a)
-45 kg-ban két I. helyet szerzett Juráncsik Patrik (7.a)

AKROBATIKUS ROCK AND ROLL versenye
I. helyen végzett Főző Dóra, Németh Luca, Pusztafi Viktória (6. o.)

Radics Csaba (7.b) új iskola csúcsot futott 2 iskolakörön (1040 m) 3:33, melyet nyolc éve senkinek sem sikerült megdönteni

MUHI TAHI BOKSZ  (mujtaj)
Országos Diákolimpia I. hely 69 kg-ban Szabó Olivér 8. osztályos tanuló

Október
AKIKRE BÜSZKÉK VAGYUNK...
SPORTEREDMÉNYEK

    Egyéni versenyek iskolán kívüli egyesületekben

Kézilabda: Fradi Kupa V. hely Gulyás Krisztina (7.b), Rácz-Nagy Judit (6.o.)

Öttusa: BHSE III. hely Nagy Balázs (6.o.)

Kosárlabda: BLF Egyesület országos VI. hely Hatházi Dániel (6.o.)

Kajak:k-2 4000m Budapest bajnok: Dallos Nóra, Mátravölgyi Dorottya (8.o.)
3x200m váltó Budapest bajnok: Dallos Nóra, Mátravölgyi Dorottya (8.o.)

Kéttusa:BHSE Koroknay Martin egyéni III. hely, csapat I. hely

I. Football World Kupa U8-as korosztály: II. hely Vasas Sc Szalai Bódog (2.a)
U7-es korosztály:  I. hely Vasas Sc Farkas Bálint (2.a)

Kempo Kupa (harcművészet) I. és I. hely Barna József (7.a)
I. és III. hely Juráncsik Patrik (7.a)

XIII. kerületi diák sportnap iskolák közötti versenyén diákjaink helyezései

Zsinórlabda 5-7. osztály I. hely
Nagy Krisztina, Rózsa Dzsenifer, Réthy Eszter, Katona Barbara (5.o.), Főző Dóra, Pusztafi Viktória, Rácz-Nagy Judit, Gyöngyösi Emőke (6.o.), Hankó Melinda (7.a), Czire Csenge, Gulyás Krisztina (7.b)

Labdarúgás 4. korcsoport II. hely
Bubics Milán, Kobolák Márkó (6.o.), Völgyi Roland, Radics Csaba, Bubics Bálint, Lukács Roland (7.o.), Debreczeni Balázs, Laczkó Alex, Nagy Károly (8.o.)

Labdarúgás 3. korcsoport III. hely
Kaplonyi Bence, Kökény László, Szarandoglu Filipász, Kárpáthy Áron, Bognár Krisztián, Bubics Milán, Nagy Balázs (6.o.)

Szeptember
AKIKRE BÜSZKÉK VAGYUNK...
SPORTEREDMÉNYEK

Egyéni versenyek iskolán kívüli egyesületekben

Kézilabda: Fradi Kupa V. hely Gulyás Krisztina (7.b), Rácz-Nagy Judit (6.o.)

Öttusa: BHSE III. hely Nagy Balázs (6.o.)

Kosárlabda: BLF Egyesület országos VI. hely Hatházi Dániel (6.o.)

Kajak:k-2 4000m Budapest bajnok: Dallos Nóra, Mátravölgyi Dorottya (8.o.)
3x200m váltó Budapest bajnok: Dallos Nóra, Mátravölgyi Dorottya (8.o.)

Kéttusa:BHSE Koroknay Martin egyéni III. hely, csapat I. hely

I. Football World Kupa U8-as korosztály: II. hely Vasas Sc Szalai Bódog (2.a)
U7-es korosztály:  I. hely Vasas Sc Farkas Bálint (2.a)

Kempo Kupa (harcművészet) I. és I. hely Barna József (7.a)
I. és III. hely Juráncsik Patrik (7.a)

XIII. kerületi diák sportnap iskolák közötti versenyén diákjaink helyezései

Zsinórlabda 5-7. osztály I. hely
Nagy Krisztina, Rózsa Dzsenifer, Réthy Eszter, Katona Barbara (5.o.), Főző Dóra, Pusztafi Viktória, Rácz-Nagy Judit, Gyöngyösi Emőke (6.o.), Hankó Melinda (7.a), Czire Csenge, Gulyás Krisztina (7.b)

Labdarúgás 4. korcsoport II. hely
Bubics Milán, Kobolák Márkó (6.o.), Völgyi Roland, Radics Csaba, Bubics Bálint, Lukács Roland (7.o.), Debreczeni Balázs, Laczkó Alex, Nagy Károly (8.o.)

Labdarúgás 3. korcsoport III. hely
Kaplonyi Bence, Kökény László, Szarandoglu Filipász, Kárpáthy Áron, Bognár Krisztián, Bubics Milán, Nagy Balázs (6.o.)

GRATULÁLUNK MINDEN DIÁKNAK ÉS FELKÉSZÍTŐ TANÁRAIKNAK!